17-10-2017

AKTUALNOŚCI
Wysokie zwycięstwo!
Ostatnia zmiana: 08 Oct 2009
Gradem goli zakończyło się niedzielne spotkanie z Animexem Starachowice. Przeciwnikom wbiliśmy, aż pięć bramek.
Wynik rozstrzygnął w drugiej części spotkania.
Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0 :1 dla Czarnych, a strzelcem bramki był niezawodny Marek Ladyca.
Druga odsłona to już popis gry Jasztala, który sam strzelił dwie bramki, a przy kolejnych dwóch miał duży udział.

Wynik spotkania nie do końca nas zadowala, gdyż dwa z trzech goli dla starachowickiej drużyny padłyz mocno dyskusyjnych rzutów karnych.
Nie mniej jednak dla drużyny należą sie duże brawa, z powodu licznych kontuzji do meczu przystąpiliśmy z jednym graczem na zmianę.

Komentarzy: 0   Dodał:kris
Koncertowe zakończenie sezonu
W ostatniej kolejce drużyna Czarnych zmierzyła się z Animexem Starachowice. Stawką spotkania było dla nas utrzymanie 5 miejsca w tabeli, w przypadku przegranej mogła nas wyprzedzić ekipa z Kuczowa.

Wygrany mecz o "6 punktów"
Ostatnia zmiana: 08 Jun 2009
Jak mówi przysłowie, co się odwlecze to nie...
Przełożony z niezależnych od nas względów mecz z Werpolem, drużyną, która w ostatnim czasie siała postrach nawet wśród liderów tabeli, miał być decydującym o miejscach dwóch w tym dniu rywalizujących ze sobą ekip.
Tak też się stało, a cenne punkty zostały w Rudzie.
Rozpędzona drużyna przyjezdnych, wzmocniona i odmieniona w stosunku do rundy jesiennej była ciężkim rywalem.