Tabela
Data Dzisiaj jest poniedziałek, 11 grudnia 2017 r. 345 dzień roku
tabela_lewy
MENU
menu2
Partnerzy
Kontakt
Stowarzyszenie Sportowe "Czarni Ruda"
Ruda ul.Widok 5
27230 Brody
Lukas Bank S.A.
481940107630086829
00000000
[kris]

Statystyki
Odwiedziny: 199
Odsłony: 432
Dzisiaj: 2
Wczoraj: 16
Online: 1
Najwięcej odwiedzin: 30
05-12-2017
 
ROZGRYWKI SEZON 08/09
Tabela Alp
  Drużyna M P
1. INSTAL Michałów 21 57
2. ELTOM Skarżysko 21 51
3. PIK Marcinków 22 50
4. ANIMEX St-ce 22 34
5. CZARNI Ruda 22 30
6. PER-EKO Kuczów 22 27
7. WERPOL Przymiarki 22 25
8. MAN-STAR Lubienia 22 24
9. SPARTAKUS Lipie 22 16
10. MAT-BUD Sk-ko 15 20
11. LEWIATAN Sk-ko 17 17
12. REPORTER St-ce 15 15
Runda wiosenna 05.04.2009 - 25.06.2009
Data
Boisko
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Strzelcy
05.04.09
Lipie
Man Star Lubienia
2:2
Czarni Ruda
Marek Ladyca, K. Michta
19.04.09
Ruch
Lewiatan Skarżysko
2:3
Czarni Ruda
G. Latała - 2, S. Sokołowski
26.04.09
Stykow
Czarni Ruda
1:1
Mat Bud Skarżysko
Marek Ladyca
03.05.09
Jagodne
Eltom Control Skarzysko
3:1
Czarni Ruda
Konrad Budzyń
10.05.09
Stykow
Czarni Ruda
3:0
Reporter Starachowice
Walkower
17.05.09
Marcinkow
PiK Marcinków
5:1
Czarni Ruda
Jacek Klepacz
24.05.09
Michalow
AKS PER-EKO Kuczów
3:2
Czarni Ruda
Marek Ladyca, B. Zawłocki
31.05.07
Ruda
Czarni Ruda
0:1
Instal Michałów
07.06.09
Ruda
Czarni Ruda
2:1
Werpol Przymiarki
N. Jasztal, Ł. Duda
14.06.09
Ruda
Animex Starachowice
2:8
Czarni Ruda
Klepacz - 2, Duda, Ladyca, Jasztal, Michta, Budzyń, Latała,
21.06.09
Ruda
Czarni Ruda
12:2
Spartakus Lipie
Duda - 4, Ladyca - 2, Kania W., Kania D., Michta, Budzyń, Zawłocki, Latała.

Runda jesienna 24.08.2008 - 09.11.2008
Data
Mecz
Godz
Wynik
Strzelcy
24.08.08
Czarni Ruda - Man Star Lubienia
10.00
5 :2
Norbert Jasztal -5
31.08.08
Czarni Ruda - Lewiatan Posadaj Sk-o
12.00
2 : 2
Grzegorz Latała, Marcin Szwugier
07.09.08
Mat Bud Sk-o Kamienna - Czarni Ruda
12.00
2 : 0
14.09.08
Czarni Ruda - Eltom Control Sk-o
12.00
0 : 2
21.09.08
Reporter Starachowice - Czarni Ruda
10.00
3 : 4
Radek Zawłocki-2,K. Budzyń,S.Kwiecień
28.09.08
Czarni Ruda - PiK Marcinków
12.00
1 : 2
Marcin Kozera
05.10.08
Czarni Ruda - AKS PER EKO Kuczów
10.00
4 : 2
Marcin Kozera-2, K.Budzyń, G.Latała
12.10.08
Instal Michałów - Czarni Ruda
10.00
3:2
Marcin Kozera, Norbert Jasztal
19.10.08
Werpol Lubienia - Czarni Ruda
10.00
2:2
Norbert Jasztal, Radek Zawłocki
26.10.08
Czarni Ruda - Animex Starachowice
10.00
2:6
Grzegorz Latała, Krzysztof Michta
09.11.08
Spartakus Lipie - Czarni Ruda
10.00
6:3
Radek Zawłocki-2, Konrad Budzyń
Strzelcy
Norbert Jasztal
9
Grzegorz Latała
7
Konrad Budzyń
6
Marek Ladyca
6
Łukasz Duda
6
Radosław Zawłocki
5
Marcin Kozera
4
Krzysztof Michta
4
Jacek Klepacz
3
Marcin Szwugier
1
Sławomir Kwiecień
1
Seba Sokołowski
1
Bartek Zawłocki
1
Szymon Zawłocki
1
Wojciech Kania
1
Dariusz Kania
1

 

Wykaz telefonów do kapitanów drużyn
ANIMEX Starachowice Jarosław Jaros 608078360
WERPOL Lubienia Arkadiusz Galas 512559024
AKS PER EKO Kuczów Bogdan Turek 609288830
INSTAL Michałów Radosław Nowak 501519478
PIK Marcinków Zygmunt Witkowski 510251904
LEWIATAN Skarżysko Marek G±ska 603952175
ELTOM Skarżysko Witold Paj±k 604455638
MAT-BUD Skarżysko Rafał Gołofit 500687515
MAN STAR Lubienia Mirosław Kozieł 608740309
CZARNI Ruda Krzysztof Michta 502613239
REPORTER Starachowice Jacek Góra 502622079
SPARTAKUS Lipie Jarosław Pastuszka 41 2749821
tabela_stopka

Copyright C 2009 by Czarni Ruda. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie - Kris.